Av. Dilek DEMİRTAŞ

Kurucu
1967 İzmir doğumludur.
1988 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.
3 yıl serbest avukatlıktan sonra 1992 yılında Şekerbank T.A.Ş.'ne girmiş 2007 yılına kadar Şekerbank T.A.Ş. Ege Bölge Hukuk Müşavirliğinde Hukuk Müşaviri olarak çalışmıştır.
Uzmanlık alanları Banka ve Finans Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Şirketler Hukuku ve Vergi Hukuku olan Av. Dilek DEMİRTAŞ evli ve 1 çocuk annesidir.


Avukat Murat SEVENGÜL

Kurucu
1971 Cunda Adası doğumludur.
1996 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.
2 yıl serbest avukatlıktan sonra 2000 yılında Şekerbank T.A.Ş.'ne girmiş 2007 yılına kadar Şekerbank T.A.Ş. Ege Bölge Hukuk Müşavirliğinde Hukuk Müşaviri olarak çalışmıştır.
İngilizce ve Yunanca bilen Av. Murat SEVENGÜL'ün uzmanlık alanları Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Banka ve Finans Hukuku, Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukukudur.
Av. Murat SEVENGÜL evli ve 2 çocuk babasıdır.

Avukat Emel Nazlı PINAR

Kurucu
1978 Konya doğumludur.
1998 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.
D.E.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı “İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik” bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır.
3 yıl serbest avukatlıktan sonra 2002 yılında Tariş Genel Müdürlüğü Hukuk Müşavirliği'ne girmiş 2009 yılına kadar Tariş Genel Müdürlüğü Hukuk Müşavirliği'nde Hukuk Müşaviri olarak çalışmıştır.
Türk Patent Enstitüsü Başkanlığınca yapılan sınav neticesi “Marka Vekili” unvanını da kazanmış olan Av. Emel NAZLI PINAR'ın uzmanlık alanları İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, Rekabet Hukuku, Şirket Birleşmeleri ve Satın Almaları, Kooperatifler Hukuku, Vergi Hukuku, Banka ve Finans Hukuku, İcra ve İflas Hukukudur. İngilizce bilen Av. Emel NAZLI PINAR evli ve 1 çocuk annesidir.

Faydalı Linkler

Faaliyet Alanlarımız